Bestpr av varene P34051 og P34059
Oppgrader festeløsningen din med en robust og fleksibel multiklemme med laserfeste for Piher Multiprop (varekode 34061).
Denne klemmen er laget i lett aluminium og er spesielt utviklet for presis montering av laser, kamera eller vater på rør eller stendere. Den passer for rør med diameter Ø 18-48 mm, har maksimal belastningskapasitet på 3 kg, og leveres med standard gjenger 1/4? UNC samt adaptere for 3/8? og 5/8?. Kuleleddet gir deg fri innstilling i alle vinkler, slik at du oppnår nøyaktig posisjonering selv i krevende monteringsforhold.
Med denne multiklemmen får du et festetilbehør som er kompatibelt med Piher Multiprop-systemet og liknende teleskop- og støtteanordninger. Bruksområdet strekker seg fra bygge- og snekkerarbeider til montering av måle- og laserutstyr hvor stabilitet og presisjon er avgjørende.
Fordelene ved akkurat denne modellen:
- Allsidig fasthold: Klemfeste for Ø 18-48 mm gir fleksibilitet til rør og stendere i ulik dimensjon.
- Presisjon og fleksibilitet: Kuleledd og gjenger gjør at du enkelt kan orientere laser eller kamera nøyaktig – selv i trange eller skrå vinkler.
- Solid kapasitet: Maks belastning 3 kg gjør at de fleste kompakte lasere og tilbehør lar seg feste trygt.
Kompatibilitet: Adaptere for 3/8? og 5/8? gjenger samt standard 1/4? gir deg bred tilpasning til utstyr og stativfester
.
Denne multiklemmen er ideell for deg som arbeider med oppmåling, nivellering, lasersetting eller fastmontering i konstruksjoner hvor rør eller stendere inngår som monteringsgrunnlag. Enten det gjelder fast installasjon, provisoriske oppsett eller profesjonelt bruk, gir du deg selv et produkt som sparer tid, gir stabilitet og presisjon.
Forbehold om skrivefeil og endringer uten varsel.